دانلود بازی جدید پل سازی Bridge Constructor Medieval 1.0

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  نظر سنجی

  بهترین خواننده ی ایران کیست؟

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  دانلود بازی جدید پل سازی Bridge Constructor Medieval 1.0

   دانلود بازی فکری پل سازی مخصوص اندروید
  Bridge Constructor Medieval1

  با دانلود بازی فکری برای اندروید خودتان موافقید؟بازی پل سازی از بهترین این نوع بازی هاست که خلاقیت خاص خود را می طلبد. آیا برای این بازی فکری آمادگی لازم را دارید؟ مهارت خود را در حرفه ی پل سازی محک بزنید !

  شما را به سفر در دوران قرون وسطی و انجام بازی شماره یک پل سازی در آندروید مارک با نام Bridge Constructor دعوت می کنیم ! در طول بازی Bridge Constructor Medieval شما به چندین قرن گذشته و در زمان شوالیه ها و قلعه ها سفر می کند ، در این دوران تاریخی لازم است که مهارت پل سازی خود را به رخ دشمنان بکشید ؛ در این دوران ممکن است جنگ هایی متعدد رخ دهند ، در صورتی که پل های ساخته شده از مقاومت کافی برخوردار نباشند در طول این جنگ ها ممکن است ضمن فروریزی مردمان شما را در معرض خطر جدی قرار دهند ! پل های مورد نظرتان را با ساختار ستون ها استوار و محکم کرده و با استفاده از ابزار هایی نظیر چوب، چوب سنگین، سنگ ، طناب و سقف پل ساختار پل ها را آماده سازی کنید. ممکن است در مراحل ابتدایی بازی ، خطاهایی را مرتکب شوید ؛ اما با مرور زمان و کسب مهرات ها ، فراخواهید گرفت که در هر سطح و مکانی بایست از چه ابزاری استفاده کنید. در زمان محاصره ، نیروهای دشمن پل های شما را بمباران می کنند ، با استفاده از سقف پل ها می توان از مردان و دستاوردهای حکومتی منطقه محافظت کرد.

   

  عکسهایی از بازی:

  Bridge Constructor Medieval3
  بازی پل برای اندروید

   

  دانلود رایگان بازی با لینک مستقیم

  حجم : ۴۲٫۵ مگابایت

   

   

  نظر یادتون نره

   

   


  نویسنده : مهران تقوی
  برچسب‌ها : Bridge Constructor برای اندروید, بازی رشد خلاقیت, بازی ساختن پل اندروید, بازی مهارت پل سازی, بهترین گیم های سال, دانلود بازی Bridge Constructor,دانلود بازی خلاقیت,دانلود بازی فکری,دانلود بازی اندروید,
  تاريخ : جمعه 9 خرداد 1393 ساعت: 21:43
  بازدید : 1354

  صفحات وب