دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  نظر سنجی

  بهترین خواننده ی ایران کیست؟

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌

  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌ (عکس)
  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌ (عکس)
  پزشکان هند با موفقیت دختر دو ساله هندی به نام لاکشمی تاتما را که با چهار دست و چهار پا و همچنین اعضای اضافه داخلی- دو معده و چهار کلیه- به دنیا آمده بود، مورد عمل جراحی قرار دادند. یک تیم 30 نفره پزشکی در یک جراحی طولانی مدت 27 ساعته این عمل را انجام دادند. وضعیتی که دختربچه هندی به آن مبتلا بود از لحاظ پزشکی ایسکیوپاگوس ischiopagus نامیده می شود.
   
  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌ (عکس)
   
  به گزارش ایران ناز وقتی در زمان رشد جنینی دوقلوها در قسمت ایسکیوم به هم متصل میشوند ، این اصطلاح به کار برده می شود.. قلوی همسان این دختر، در زمان زندگی جنینی به درستی تکامل پیدا نکرده بود و در حالی که اصلا سر نداشت، اندام هایش در وضعیتی بسیار نادر به این دختر متصل شده بود.
   
  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌ (عکس)

  از آنجا که هندوها طبق اعتقادات خود رب النوع ثروت را دارای 4 دست می دانند، لاشمی تاتما را با این الهه مقایسه می کردند و بعضی از ساکنان دهکده ای که لاشمی همراه والدینش در آن زندگی می کرد، به همین علت برای این دختربچه احترام زیادی قائل بودند.
   
  دختری عجیب با 8 دست و پا، 2 معده و 4 کلیه‌ (عکس)

  نظر فراموش نشه


  نویسنده : مهران تقوی
  برچسب‌ها : عکس دختر خارق العاده,عکس دختر عجیب,عکس عجیب,عکسهای عجیب الخلقه,عکس ترین ها,ترین ها,عکس , تصوير دختري با 8 دست و پا,بهترين تصوير دختري با 8 دست و پا,جديدترين تصوير دختري با 8 دست و پا,دانلود تصوير دختري با 8 دست و پا,مشاهده جديد ترين تصوير دختري با 8 دست و پا,عکس دختري با 8 دست و پا,تصوير جديد دختري با 8 دست و پا,تصوير اين ماه دختري با 8 دست و پا,اخبار جديد در باره دختري با 8 دست و پا,تصوير کيفيت دار دختري با 8 دست و پا,دانلود تصوير هاي دختري با 8 دست و پا,دانلود تصوير دختري با 8 دست و پا,عکس دختري با 8 دست و پا, تصوير دختري با 2 معده,بهترين تصوير دختري با 2 معده,جديدترين تصوير دختري با 2 معده,دانلود تصوير دختري با 2 معده,مشاهده جديد ترين تصوير دختري با 2 معده,عکس دختري با 2 معده,تصوير جديد دختري با 2 معده,تصوير اين ماه دختري با 2 معده,اخبار جديد در باره دختري با 2 معده,تصوير کيفيت دار دختري با 2 معده,دانلود تصوير هاي دختري با 2 معده,دانلود تصوير دختري با 2 معده,عکس دختري با 2 معده, تصوير دختري با 4 کليه,بهترين تصوير دختري با 4 کليه,جديدترين تصوير دختري با 4 کليه,دانلود تصوير دختري با 4 کليه,مشاهده جديد ترين تصوير دختري با 4 کليه,عکس دختري با 4 کليه,تصوير جديد دختري با 4 کليه,تصوير اين ماه دختري با 4 کليه,اخبار جديد در باره دختري با 4 کليه,تصوير کيفيت دار دختري با 4 کليه,دانلود تصوير هاي دختري با 4 کليه,دانلود تصوير دختري با 4 کليه,عکس دختري با 4 کليه,
  تاريخ : يکشنبه 8 دی 1392 ساعت: 2:07
  بازدید : 1798

  صفحات وب